Płatności

ODBIÓR OSOBISTY - wszystkie osoby zainteresowane bezpośrednim odbiorem osobistym swoich zamówień serdecznie zapraszamy do naszych salonów, dokładne dane adresowe znajdą Państwo w trakcie wyboru metody płatności.

ZA POBRANIEM - narzędzie umożliwiające naszym klientom opłacenie zamówienia bezpośrednio podczas jego doręczenia realizowanego przez kuriera. Wszystkie przesyłki pobraniowe są w pełni ubezpieczone do kwoty wartości zamówienia i są realizowane w trybie pilnym z 24h czasem doręczenia. Za dostarczone zamówienie mogą Państwo preferencyjnie zapłacić zarówno gotówką jak i kartą płatniczą. Prosimy pamiętać, żeby przed dokonaniem płatności kurierowi zawsze sprawdzić stan i zawartość otrzymanej przesyłki.

PRZELEW BANKOWY - preferowana metoda płatności, ponieważ nie wiąże się z dodatkowymi opłatami manipulacyjnymi, które naliczane są automatycznie podczas wyboru płatności przez pobranie kurierskie, PayU czy PayPal. W tytule przelewu powinny znaleźć się pełne Imię i Nazwisko osoby zamawiającej lub numer zamówienia, który otrzymają Państwo automatycznie drogą e-mailową. Detale do przelewu bankowego znajdują się poniżej:

Dane rachunku bankowego

  1. Nazwa odbiorcy: Perfect Partners, Marek Przyborek,
  2. Adres odbiorcy: ul. Chopina 49, 05-092 Łomianki
  3. numer konta 51 1500 2022 1220 2002 9941 0000 prowadzony przez Santander Bank Polska S.A.

 

Autopay (karty płatnicze i szybkie przelewy) - narzędzie umożliwiające naszym klientom bezpośrednie opłacanie zamówień online kartami płatniczymi (karty debetowe oraz kredytowe). Prosimy zauważyć, iż przy tej opcji przekierowanie płatności odbywa się natychmiastowo i nie ma konieczności wysyłania żadnych dodatkowych potwierdzeń e-mailowo czy telefonicznie. Bardzo istotną informacją jest, iż w przypadku płatności poprzez Autopay połączenia płatnicze są w pełni szyfrowane i zabezpieczone.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium