Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Markowe okulary przeciwsłoneczne to najbardziej pożądany dodatek w świecie mody.

2019-05-22
Markowe okulary przeciwsłoneczne to najbardziej pożądany dodatek w świecie mody.

Markowe okulary przeciwsłoneczne to najbardziej pożądany dodatek w świecie mody.

Każda kobieta doskonale wie, jak bardzo niezastąpione okazują się okulary przeciwsłoneczne po nieprzespanej nocy. Od razu sprawiają, że czujemy się a nawet wyglądamy lepiej! Doskonale potrafią ukryć to, co trzeba. To oczywiście tylko jeden przykład z życia wzięty z zastosowania okularów, aczkolwiek tak bardzo dobrze wszystkim znany nawet z ulubionych filmów.

Markowe Okulary Warszawa

Mówi się, że w okularach czujemy się atrakcyjniejsi. Kto podziela takie zdanie? Okazuje się, że wiele osób i dlatego coraz częściej jesteśmy w stanie ulubioną torebkę zamienić na ulubione okulary! Zwłaszcza latem jest to nieoceniony dodatek, bez którego nikt nie wyjdzie z domu. Dopełniają a nawet potrafią diametralnie odmienić stylizację zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Wracając do początków czyli trochę o historii. Może Was to zdziwić, ale jedne z pierwszych okularów wcale nie miały za zadanie tylko ładnie wyglądać i ochraniać oczy przed słońcem. Pierwszymi użytkownikami byli górale i polarnicy, których oślepiało odbijające się od śniegu słońce, więc bez ich użycia nie mogli praktycznie w ogóle funkcjonować. A miało to miejsce w XIX w. I od tego wszystko się zaczęło. Następnie zaczęto masowo produkować przyciemniane szkła, które okazały się niezwykle przydatne dla turystów.

Jeszcze bardziej rozsławione zostały za pośrednictwem gwiazd i celebrytów, którzy szybko wyłapali nadchodzącą, nową falę trendu i postanowili to wykorzystać. Wpłynęło to na wykreowanie pewnych kultowych modeli okularów, które przetrwały aż po dzień dzisiejszy i co sezon są odświeżane przez projektantów i nikt nie myśli o ich wycofaniu. Trendy przychodzą i odchodzą, jednak chyba wszyscy się zgodzą, że niektóre modele pozostaną już z nami na zawsze. Tak jest np. z marką Ray Ban, która produkuje jedne z najbardziej rozpoznawalnych okularów na świecie. Słynie przede wszystkich z dwóch głównych modeli czyli Aviator oraz Wayfarer.

Markowe Okulary Ray-Ban Wayferer Warszawa

Markowe okulary Ray-Ban Aviator Warszawa

Dlaczego tak bardzo warto zainwestować w markowe okulary? Liczy się ich jakość i nie mam tu na myśli aspektu wizerunkowego czy ich wykończenia a przede wszystkim szkła. Ma to znaczący wpływ na zdrowie użytkowników a jak powszechnie wiadomo na zdrowiu oszczędzać nie można. Tak więc okulary okularom nie są równe. W tych przeciwsłonecznych najważniejszą rolę grają właśnie szkła. Niestety okulary z sieciówek nie gwarantują nam praktycznie żadnej ochrony przed promieniowaniem UV. Osoby aktywne sportowo (na zewnątrz) czy też kierowcy powinny wybierać okulary z filtrem polaryzacyjnym, bowiem odbija on światło, co powoduje idealną widoczność. Postaw na sprawdzone szkła a szybko przekonasz się, że było warto! Zapraszamy do salonów optycznych Perfect Vision, gdzie znajdziesz okulary najwyższej jakości i tylko renomowanych marek a nasi specjaliści pomogą Ci wybrać te odpowiednie dla Ciebie.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2019
pixel