Menu

ralph lauren

POLO

To rzeczy, które nigdy nie wychodzą z mody. Polo, ubrania, które projektuje to rzeczy w które wierzę , które będą trwać wiecznie. Uwielbiam rzeczy które trwają. Ralph Lauren

MARKA RALPH LAUREN W SEGMENCIE OKULARÓW TO DWIE ODRĘBNE LINIE: kobieca – Ralph Lauren i męska – Polo.

Polo Ralph Lauren odwołuje się do ducha amerykańskiej klasy wyższej – jeździectwa, elegancji, prestiżowych uczelni.
Styl Polo Ralph Lauren to perfekcyjna kombinacja klasycznego stylu sportowego, amerykańskiego studenckiego luzu i tradycyjnego stylu brytyjskiego.
Polo Ralph Lauren to także symbol nieprzemijającej autentyczności, łączącej tradycyjną nieskazitelność stylu charakterystycznego dla East Coast Ivy League z dżentelmeńskim wyrafinowaniem. Od szytych na miarę, idealnie dopasowanych ubrań przez sportowa klasykę w stylu vintage po szykowny miejski styl. Kolekcje okularów Ralph Lauren są symbolem wyrafinowania i stylu.

polo

Jednym z najbardziej wyróżniających symboli marki jest figura gracza Polo pojawiająca się także w kolekcjach okularów. W segmencie tym pojawia się wiele nawiązań zarówno do samej gry w Polo jak i do świata jeździectwa np.: motyw podkowy pojawiający się w kolekcji damskich okularów.

OKULARY POLO RALPH LAUREN
przeznaczone są dla współczesnych mężczyzn: zarówno dla tych którzy noszą eleganckie rzeczy na co dzień, preferują klasyczny styl elegancji (czasem w stylistyce retro) jak i dla tych, którzy lubią styl bardziej niezobowiązujący i sportowy.
Styl Polo Ralph Lauren to perfekcyjna kombinacja klasycznego stylu sportowego, amerykańskiego studenckiego luzu i tradycyjnego stylu brytyjskiego.

Okulary RALPH LAUTREN przeznaczone są dla kobiet w wieku ok. 30-55 lat, wyrafinowanych i eleganckich, które posiadają naturalny i wyjątkowy wdzięk. To kobiety, które szukają perfekcyjnego połączenia autentyczności, tradycji i nowoczesnego stylu. Ich styl jest nowoczesny. Cenią małe, niekonwencjonalne detale.
Marka ta daje nowoczesnej kobiecie możliwość wyboru takich okularów, które staną się dopełnieniem jej stylu życia. Współczesny wygląd, styl vintage i podkreślenie kolekcji poprzez ponadczasowe detale.

Ralph Lauren

Polecane produkty


PH 2112 PH-2112
PH 2116 PH-2116
RL6119 RL6119